Штатная автомобильная электроника


+38044 383 70 50
+38095 272 22 31
+38097 930 90 90

(пусто)
 

Блог / Новости RSS 2.0

Як обрати камеру заднього огляду?

Автомобільна камера заднього виду призначена для установки в задній частині автомобіля (як правило, В мiсцi підсвічування номерного знака, в бампер). Зображення з камери потрапляє на монітор автомобіля (це може бути штатний екран, 2DIN автомагнітола, окремий монітор - наприклад, дзеркало з монітором) при включенні передачі заднього ходу. Камери заднього виду бувають врізні, на кронштейні, з кріпленням на болті, з підсвічуванням і без.

 

ВИБІР камера заднього виду

 

При виборі автомобільної камери заднього огляду слід звернути увагу на кут огляду камери (як правило, не менше 120 градусів по горизонталі) і світлочутливість (у хороших камер то 0,5-1 Lux). Камера з підсвічуванням - це камера з низькою чутливістю - і для гарної картинки вночі їй необхідна додаткова підсвітка (світла задніх ліхтарів недостатньо). Зазвичай це найпростіші і бюджетні камери - як правило, врізні, для яких необхідно свердлити отвір в бампері автомобіля. Тип сенсора один з найважливіших критеріїв при виборі камери - на сьогоднішній день ви можете вибирати камери з сенсорами CMOS, CCD, Sony (CMOS - самі недорогі, їх недолік - не дуже хороша картинка вночі; CCD - сенсор по-краще, а от SONY - це найкращий сенсор, але у таких камер ціна кусається).

 

Тип кріплення КАМЕРИ

 

Камери заднього виду можуть по-різному кріпиться - головне, щоб кріплення було надійним і бажано непомітним, але дає хороший огляд. У нашому інтернет-магазині caensy.com.ua можна купити камери заднього виду з різним кріпленням - врізні горизонтально в бампер або вертикально в області номерного знака, є кріплення камери на кронштейні з регулюванням кута нахилу камери, з кріпленням на болті. Так склалося, що найчастіше у нас купують камери заднього виду з кріпленням на болті.

 

УНІВЕРСАЛЬНА АБО Штатна камера заднього виду?

 

Звичайно, якщо для вашого автомобіля існує камера для штатної установки замість підсвічування номерного знака, то краще купити таку камеру. Установка простіше, естетичніше і надійніше. Але ж не на всі автомобілі є штатні камери - тому найчастіше купують саме універсальні камери, тому що їх можна встановити на будь-який автомобіль практично в будь-яке місце.


Валюта:
Блог/Новости


© Car Entertainment Systems . All rights reserved.
pageTracker._initData(); pageTracker._trackPageview();